Maandag 14 mei 2018

Laat de tekst voorlezen

HN-INFOpunt:

KOMT HUIDUITSLAG DOOR INCONTINENTIEMATERIAAL?

Dagelijks een duidelijk antwoord op een gestelde vraag.

Beantwoord door de mederwerkers van ons HN-INFOpunt.

Wij ontvingen de volgende vraag:

"Een van onze bewoners heeft huiduitslag en ik vroeg mij af of dit zou kunnen komen door incontinentiemateriaal wat hij gebruikt?"

Onze HN-informateur antwoord:

Huidirritatie kan verschillende oorzaken hebben, waaronder het gebruik van een verkeerd incontinentieproduct. Een product dat niet goed ademt bijvoorbeeld. Of het gebruik van een te groot product, of vanwege lekkages. Maar huiduitslag kan ook andere oorzaken hebben, zoals medicijngebruik en hygiëne.

Volg ons op:

Meer nieuws vandaag:

Afgelopen week:

Deze website is een dienst van:

HN heeft de ANBI-status:

IBAN: NL09RABO0158802764

[Kijk hier voor alle mogelijkheden]

HN-nieuwsbrief Maart 2018

Handicap Nationaal

Otto Copesstraat 83

5213 GK 's-Hertogenbosch

Telefoon: 06 - 123 90 746

Fax: 073 - 850 81 88

E-mail: info@handicapnationaal.nl

IBAN: NL09RABO0158802764

KvK Nummer: 51372266

RSIN Nummer: 823247521

GeefGratis Nummer: 5105

Impressum